Cnbc-e, 2016 Bütçesini Aç Lars Von Trier Geliyor!

by M for Merve 02/09/2014 0 comment
Cnbc-e, 2016 Bütçesini Aç Lars Von Trier Geliyor!
Jurrassic Park Dede Lars

Jurrassic Park Dede Lars

Sevildi mi tam sevilen, silindi mi bir kalemde yönetmenler yönetmeni Lars von Trier, Tom Cruise’un karısı Lolo Nicole’ün sanat için eşinden burnunu borç alıp eşini oynadığı filmi Hours sonrası sanat filmi oyunculuğunu perçinlediği yetmiyormuş gibi sinemaya Megan Fox memcüğü ellerim len belki diyerek atılan Shia LaBeouf’ü de delirtmiş, kafasına kese kağıdı geçirip festivallerde fink atacak seviyede sanat filmi oyunculuğuna atlatmış, benim ise arkadaş ortamlarında kendi kendimi “ABİ LARS VON TRIER MANİFESTODA NE DİYOR? ÖNEMLİ OLAN KAMERA EFEKT FELAN DEĞİL YANİ IPHONE’LA BİLE FİLM ÇEKERİZ YANİ” diyerek gaza getirten sevsem mi sevmesem mi? Bence sevsem tarzı hisler beslediğim Danimarkalı yönetmen şimdi de elini televizyona attı.

Basın Toplantılarındaki Ergen Tavırlarımla Tam Bir Sanat Filmi Oyuncusuyum

Basın Toplantılarındaki Ergen Tavırlarımla Tam Bir Sanat Filmi Oyuncusuyum

Elini daha önce de televizyona The Teacher’s Room (izlemedim, muhtemelen öğretmenler odasındaki gizem ve sigara temalı bir dizi olmalı), Marathon (İzledim. Show TV’de yayınlanan futbol yorum programı. Futbol duayenleri Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu’nun liderliğinde, muhteşem Türk kültürüne “oynatalım Uğur’cum”u katan program) ve The Kingdom (Sayko credit’i ile ne zaman izlemeye nasiplensem bir türlü izleyemediğim psikopat bir yapımdı. Cidden izlesem ya şimdi aklıma geldi) örnekleriyle de atmış olan Lars, muhteşem kadrosu ve söylenene göre muhteşem de konusuyla bizi yine iyisiyle kötüsüyle büyüleyecek bir yapım hazırlıklarında. Lars’ın seneryosunu yazmakta olduğu“The House That Jack Built” anca 2016’da başlayacakmış.

 

2016’da kim öle kim kala. Haberin başlığını okuyup heyecanlandım ve sonunda bunu görünce ben şahsen “ee de bunu benimle neden paylaşıyorsun?” diye sinirlendim. Ama entellektüel ortamları bi süre bu haberi kullanarak sarsabilirsiniz. Millet Cnbc-e reklamlarında görmeden siz çoktan paylaşmış olur, ortamın haber kaynağı ve aranan ismi falan olursunuz belki. Ne bileyim.

Related Articles

Leave a Comment