Bu Hafta Ne Giydim? – “Loading” T-Shirt’ü Giymeden Hamilelik Mümkün Mü?

by M for Merve 14/12/2017 0 comment
Bu Hafta Ne Giydim? – “Loading” T-Shirt’ü Giymeden Hamilelik Mümkün Mü?

1. Ayakkabı – Adidas Originals / Gazelle 2. Jean – Asos Maternity 3. Deri Ceket- Massimo Dutti 4. Sweatshirt – COS 5. T-shirt – & Other Stories 6. Altın Küpeler – Anne Hediyesi 7. Çorap – COS 8. Çanta – Kanken 

Hamileliğin öncesinde ve hamileliğin başında ben diyordum ki, “amaan ben o karnı lastikli jean’leri hayatta giymem, en kötü Zara’nın Mango’nun büyük beden kıyafetlerinden alırım güzel güzel.” Ama işte kazın ayağı öyle değilmiş. Bir gecede devcileyin şişen karnım sebebiyle giydiğim ve karnımla temas eden her şey canımı acıtıyor. Naylon çorap bile, normalde S giyerken idare ederim yeaa diyerek L beden aldım ve karnım yüzünden ne nefes alabildim ne oturup kalkabildim.

O yüzden; iş ve hafta sonu giymek için pantolon, jean ve külotlu çorap almaya seveee seveee “maternity” departmanlarını ziyaret ediyorum.

Hal böyleyken, iş kıyafetlerim kısıtlı ve can sıkıcıyken hafta sonu olunca işin rengi şahane değişiyor. Taytlar, hamile jean’lerinde, renkli sneaker’larımda hamileliğimin herhangi bir engeli olmadığı gibi hafta içi yaşadığım kendimden bıkkınlık derecesindeki renksizliğin ardından ipimi koparmışım gibi MILLENIAL PINK GAZELLE’LERİME sarılıyorum çünkü millenial pink ve Gazelle.

Allahım bana Gazelle dışında sneaker alabilecek güç kuvvet ver ve yarabbim n’olur artık şu minik halka küpelerimi çıkartayım kulağımdan.

Related Articles

Leave a Comment